Mezoterapia igłowa – jest to niechirurgiczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej polegający na dostarczeniu do skóry właściwej substancji regenerujących i odżywczych za pomocą mikroiniekcji.
Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych w postaci sterylnych koktajli anti – aging, witamin, aminokwasów, minerałów, kwasów nukleinowych i kwasu hialuronowego, pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.
Zabieg ten służy rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Metoda ta ma również działanie przeciwzmarszczkowe, stosowana jest w leczeniu cellulitu i rozstępów oraz  w celu hamowania wypadania włosów i stymulacji ich porostu.
To znakomita metoda pozwalająca na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej. Zabieg przeprowadza się po znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym. W naszym centrum używamy topowych produktów dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

Okolice stosowania mezoterapii:

  • skóra owłosiona głowy (łysienie plackowate, łysienie androgenowe, wypadanie włosów na skutek : zmian hormonalnych, ciąży, laktacji, ubogiej diety, sezonowe przerzedzenie włosów)
  • twarz, szyja, dekolt
  • dłonie
  • ramiona
  • okolice ciała z rozstępami lub cellulitem